Decopol A.Ş. ;
Antalya serbest bölgesinde 7000 m2 lik kapalı alanda faaliyet gösteren, yurtdışı ve yurtiçi pazarına yönelik dekoratif, yalıtımlı ve poliüretandan oluşan dış cephe, iç cephe ile her türlü kaplama ve süsleme malzemeleri üreten 2008 yılında kurulmuş, uluslar arası pazarda konusunda lider bir firmadır.

Decopol A.Ş. ;
İnşaat sektöründe 25 yılı aşkın bir sürelik deneyimi, poliüretan uygulamasında ise Antalya, Türkiye ve dünya ölçeğinde 12 yılı aşkın bir süre şantiye deneyimli mimar kadrosu ile şantiyelerde yaşanmış ve yaşanabilecek her türlü sorunu aşmak üzere organize olan, deneyimli mühendis, teknik eleman kadrosu, kaliteli hammaddesi, ürün yelpazesi, ar-ge çalışmaları, yenilikçi-yaratıcı vizyonu ile poliüretan sektöründe dünya lideri olan, sektöre hazır ürün vermenin yanında proje yapım sürecinizde de sizlerin yanında olan, çözüm ortağınızdır.

Decopol A.Ş. ;
Bu güne kadar sektördeki kısıtlı hazır ürünler ve kısıtlı üreticilerle uygulama yapan, projeler çözmeye çalışan, ancak bu kısıtlı ve dar ürün yelpazesini aşmak üzere misyonunun bir gereği ve lider pozisyonunun getirdiği sorumluluk duygusuyla kendi üretim tesislerini kurarak sektöre katkıda bulunmuştur. Artık sınırsız ürün yelpazesi, referansları ve çözümleri ile sektörde lider konumda bulunmanın gereklerini yerine getirmiştir. Bu anlamda partneriniz olarak bu sınırsız desteği ve üretim gücünü sizlerle paylaşmak bir vazife olmuştur.

Decopol A.Ş. ;
Her türlü üretimi kendi içinde çözebilecek makine parkına sahip, yılda 1000 ton hammadde işleme kapasitesi ve deneyimli teknik kadrosu ile projelerinizi en hızlı şekilde çözüp üreten, sektöründe dünya lideri bir firmadır.

Decopol A.Ş. ;
Standart seri üretim, standart ürün siparişlerinize en kısa sürede cevap verebilecek stok gücüne sahip bir firmadır.

Decopol A.Ş. ;
Üretimlerini, ISO 9001 – 2008, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite standartlarında yapan, kurumsal kimliğini tamamlamış, yüklendiği misyonun farkında olan, vizyonu geniş, hedefleri yüksek ve kabiliyetleri sınırsız bir firmadır.

Decopol A.Ş. ;
Sizlerle bu misyonu ve kabiliyetlerini paylaşmak, hedefleri beraber yakalamak, ticari, teknik ve estetik anlamda başarılar kazanmak istemektedir.

Sizleri de ailemizin bir parçası olarak görmek bize değer ve onur kazandıracaktır.

Saygılarımızla

DECOPOL A.Ş.