Kurucumuzun Mesajı;

Poliüretan; bir hammadde olarak dünyada birçok sektörde ve yan alanlarda kullanılan çok pratik, dayanımı yüksek, ürün yelpazesi geniş ve işçiliği çok kolay bir malzemedir. Bu malzemeyi inşaat sektörüne sokmak ve buna yatırım yapmak her şeyden önce cesaret ve bilgi gerektirmekteydi. Sektördeki diğer üreticiler gibi sıradan üretimler yapmak yerine, çok özel ürünler ile itibarlı işler yapmanın, bize sektörde daha kalıcı bir firma olma yolunu açacağına inanmıştık. Bu düşünceyle yola çıkarak deneyimli bir kadro oluşturduktan sonra çok ciddi laboratuar çalışmaları ve uzun süreçli Ar-Ge dönemlerinin ardından kendi çizdiğimiz rota ve çizgiler çerçevesinde dünyada ilk ve tek üretici olarak sektöre giriş yaptık.

Yatırımlarımız insan ve Ar-Ge temelli olup vardığımız noktada sahip olduğumuz bilinç ve beceri düzeyiyle sektördeki hak ettiğimiz yeri aldığımıza inanıyorum. Bu anlamda elimizdeki know-how ile birlikte maliyeti düşük, dayanımı yüksek ve çevreci bir ürünle Türkiye ekonomisine ve inşaat sektörüne çok ciddi bir yatırım yapmış olmak beni ayrıca gururlandırmaktadır.

Kadrolarımız ve sahip olduğumuz yatırımlar bizi çok daha ileriye taşıyacak ve uzun yıllar boyunca hem sektörde hem de ekonomide ciddi katkılar sağlayacak niteliktedir. Decopol A.Ş. nin kurucusu olmak ve bu ürünle şu andaki bilgi düzeyimize ulaşmış olmak benim için bir başarı hikayesinden çok kısmen tamamlanmış bir yolculuk idi.

Bu anlamda bir birey olarak ve bir vatandaş olarak hem dünyaya hem de ülkemizin ekonomik potansiyeline katkı yapmış olmak benim için yerine getirilmiş bir görev olmakla beraber bu görevin sürdürülmesi ve bu vazife ciddiyetiyle daha çağdaş ve ilerici bir şirket olarak lider pozisyonda olmak ayrıca hedefimdir.

Bu hedef ve vazife bilinci benimle beraber başlamış olmakla beraber tüm kadrolarımıza ve iş ortaklarımıza da aynı şekilde geçmiş ve hepimizde bu anlamda bir görev anlayışı gelişmiştir. Partnerlerimiz ve müşterilerimiz, çalışanlarımızla birlikte bilimsel, ekonomik ve dekoratif bir ürünün keyfini sürmekte ve son kullanıcılarımıza da sürdürmektedir.

İş anlayışımız ve disiplinimiz, ekonomik ve bilimsel katkımızla birlikte gerçek bir değer olarak hepimizin gururla taşıdığı bir marka ve etiket olarak DECOPOL sektörde uzun yıllar varlığını sürdürecektir.

Saygılarımla,
Gülsün DEMİREL